O mnie

Październik 19, 2014
By

Kim jestem?

kosikowska hossa

Jestem zwykłym obywatelem, który jak wszyscy musi radzić sobie finansowo.

Prywatne osoby nie mają na co dzień doradców finansowych, którzy pomagają w podjęciu decyzji finansowych. Sami musimy planować nasz budżet domowy, często nie jest to łatwe zadanie szczególnie w przypadkach życia ‚od wypłaty do wypłaty”.

Chociaż zgubne bywa też poczucie ,ze stać nas na wszystko. Wszystko stale się poszerza, potrzeby się namnażają a my tracimy kontrolę nad wydatkami.

Czy mamy dużo czy mniej, powinniśmy analizować nasze stałe wydatki dotyczące życia, opłat, rachunków. Dopiero wtedy będziemy wiedzieć ile możemy wydać na przyjemności. Wierzcie mi, spokój o swoje bezpieczeństwo finansowe i rodziny jest ważniejsze i naprawdę przynosi większą satysfakcję niż niejedne zakupy dla przyjemności. Na pewno wielu z was o tym wie ale jest część , która nie zdaje sobie z tego sprawy i mogę tym tylko życzyć aby nie musieli się o tym przekonywać w sytuacjach podbramkowych bo ‚Mądry Polak po szkodzie” to popularne zjawisko. Nie mam wiedzy większej niż większość społeczeństwa. Mam ciekawość i troskę o własny byt. Tym czego się dowiem, będę się z Wami dzielić. Liczę też na waszą współpracę w tworzeniu tego bloga.

Zapraszam

Magdalena Kosikowska

Comments are closed.

Kategorie